پروژه نوسازی داده در پایگاه پردازش تحلیلی


در حال بارگذاری
۱۱ مرداد ۱۳۹۸
doc
1/54 MB
278 صفحه
۱۵۰۰۰ تومان
خرید

مقدمه :
کامپیوترها برای پردازش تراکنشها و تهیه اطلاعات بمنظور تصمیم گیریها استفاده می شوند. در آغاز دهه ۱۹۷۰ مساله قرار دادن بعضی داده ها در محیطی مجزا به منظور تصمیم گیری مطرح شد[gra98]. این کار باعث دسترسی آسان به داده مورد نیاز، بهبود زمان پاسخ سیستم و افزایش امنیت و یکپارچگی داده ها می شود. سیستمهای تصمیم یار اولین برنامه های کاربردیی بودند که از این روش استفاده کردند. الزام انجام محاسبه برای کاربران نهایی باعث ایجاد داده آماده و استفاده از این روش شد.
در دهه ۱۹۹۰ بسیاری از سازمانها بمنظور پردازش درخواستهای تحلیلی، پایگاه پردازش تحلیلی ایجاد کردند. از آن زمان تا به حال تفاوت های زیادی در ایجاد این محصول بوجود آمده است. بسته به شرایط متفاوت انواع سرورهای نرم افزاری مختلفی می توانند به عنوان منبع برای ذخیره داده استفاده شوند. با افزایش ابزار دسترسی به داده، کاربران نهایی توانستند آسانتر به اطلاعات دسترسی پیدا کرده و آنرا نمایش داده و تحلیل کنند. بعنوان مثال بدون نوشتن پرسشهای به زبان SQL توانستند این کارها را انجام دهند.
همزمان با پیشرفت تکنولوژی, علاقه مدیران صنعتی به پایگاه پردازش تحلیلی افزایش یافت. امروزه, با افزایش سرعت محیط ها زمان تصمیم گیری در رابطه با تکنولوژی اطلاعات کوتاهتر شده است.
اطلاعات بیشتر سازمانها در رابطه با مشتریانشان می باشد و پایگاه داده بزرگی در این رابطه دارند و برای بهبود کارها باید از آن اطلاعات استفاده کنند. در مجموع در بسیاری از سازمانها تنها راه بمنظور انجام تصمیم گیریهای بموقع انجام آنالیز می باشد.
نقش اصلی پایگاه پردازش تحلیلی, پردازش درخواستهای تحلیلی می باشد. در بیشتر موارد انواع برنامه های کاربردی برای ایجاد پایگاه پردازش تحلیلی استفاده می شوند. پایگاه پردازش تحلیلی حوزه آنها را توسعه داده و دقت و دسترسی به آنها را بهبود می دهد.
در این پایان نامه نوسازی داده در پایگاه پردازش تحلیلی مورد بررسی قرار گرفته وروشی برای انجام آن ارائه می شود. این روش شامل پنج انتخاب مختلف می باشد که انتخاب آنها بستگی به نوع کاربرد و برنامه های مختلف دارد. بر این اساس گزارش ارائه شده شامل پنج فصل است:
در فصل اول مفاهیم پایه و پایگاه پردازش تحلیلی تعریف شده اند. فصل دوم شامل مسائل تحقیقاتی مطرح در پایگاه پردازش تحلیلی می باشد. در فصل سوم روشهای مختلف نوسازی داده، ارائه شده در مقالات مختلف و روشهای مختلف استخراج اطلاعات و پاکسازی آن مورد توجه قرار می گیرد. در فصل چهارم پروتکلی به منظور نوسازی داده ارائه شده است و بر روی یک مثال پیاده سازی شده است این پروتکل شامل پنج انتخاب مختلف است که این پنج روش در فصل پنجم با یکدیگر مقایسه می شوند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل کارورزی بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل کارورزی مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • سایت فروش فایل کارورزی