فایل کاربینی در شهرداری

کاربینی رشته حقوق با موضوع دادگاه خانواده

گزارش کاربینی در رشته حقوق مقطع کاردانی و کارشناسی  کلیه […]

کارآموزی بانک رفاه کارگران در رشته حسابداری

بانک رفاه یکی از شش بانک تجاری کشور است که از ۴۰ سال قبل به ارائه خدمات بانکی اشتغال ورزیده و اینک با استفاده از فن‌آوریهای نوین به ارائه خدمات وسیع در همه زمینه‌های بانکی به عموم هم‌میهنان مبادرت می‌نماید. بانک رفاه با برخورداری از اعتماد و سپرده‌های مردم و توانایی‌های بالای خود، در اجرای سیاست کلان اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران بخصوص در بخش صادرات کالاهای غیرنفتی و تولیدات صنعتی و کشاورزی خدمات ارزشمندی را ارائه می‌دهد. بانک رفاه با تدوین یک برنامه ۵ ساله عملیاتی در چارچوب برنامه سوم اقتصادی دولت علاوه بر رشد و توسعه سازمانی افزایش منابع و مصارف خود را با نرخ رشد قابل توجهی پیش‌بینی کرده است. این بانک دارای یک شرکت کارگزاری در بورس تهران بوده و یکی از بانکهای مهمی است که عضو هیأت مدیره بورس می‌باشد لذا با داشتن توانایی‌ها و امکانات لازم از طریق شرکت کارگزاری و هم از طریق شعب خود به ارائه خدمات داد و ستد سهام به مردم اقدام می‌نماید. بانک رفاه بدلیل ایفای به موقع تعهدات ارزی از نظر بانک‌های معتبر بین‌المللی یکی از خوشنام‌ترین بانکهای تجاری محسوب می‌گردد که با بیش از ۷۰ کارگزار منتخب از بانکهای تراز اول دنیا نیازهای مشتریان خود را در عملیات بانکی بین‌المللی را مرتفع می‌سازد.
بانک رفاه می‌کوشد با استفاده از تجربیات پایوران ارشد خود و دستاوردهای علمی جهانی و بهرمندی از خدمات جوانان تحصیل کرده و نواندیش و آموزشهای مدوام هماهنگ با گسترش شبکه شعب، به نحو مطلوبی در خدمت مشتریان بانک و آحاد سرافراز ایران قرار گیرد.

گزارش کارورزی رشته عمران

فرم های تکمیل شده کارورزی  رشته عمران ؛ علمی کاربردی است ک […]

کارورزی رشته مدیریت کسب و کار

فرم های تکمیل شده کارورزی  رشته کسب و کار  ؛ علمی […]

پروژه داده کاوی

  فهرست مطالب عنوان                                                                                                                                                            صفحه فهرست مطالب چهار فصل […]

داده کاوی

پروژه داده کاوی: مفاهیم، روشها، کاربردها، آینده

مقدمه معرفی داده‌کاوی و دلایل پیدایش آن تعاریف داده کاوی […]

پروژه امنیت شبکه های بی سیم

چکیده ۳ فصل اول : شبکه های بی سیم و […]

پروژه داده کاوی

فهرست مطالب عنوان ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ صفحه چکیده ‌ز مقدمه. ‌ح فصل […]

کارورزی رشته روابط عمومی کلیه مقاطع کاردانی و کارشناسی

فرم های تکمیل شده کارورزی  رشته روابط عمومی ؛ علمی […]

گزارش آماده کارورزی رشته طراحی لباس

کارورزی در خیاطی مردانه امین رشته طراحی لباس و پوشاک

کارورزی طراحی لباس فرم های تکمیل شده کارورزی رشته طراحی […]

0